Endüstriyel Temizlik Ürünleri
Endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara sahip olup başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Mutfak Hijyen Ürünleri
Sizlerde Güvenli Ve Kaliteli Bir Bina Yönetimi İçin İrtibata Geçebilirsiniz
Çözümler Sunuyoruz
ÜRÜN GRUPLARI
MARKALAR
Partnerlerimiz ve referanslarımız
LİNER KİMYA

Hizmetlerimiz

Endüstriyel Temizlik Ekipmanları

En sağlıklı ve en kalite temizlik kimsalları. … Profesyonel temizlik ekipmanları alanında kurumsal çözümler sunar.

Devamını Oku

Mutfak Temizliği Ürünleri

Bu yüzden adım adım ilerlemek, temizliği parça parça yapmak işimizi daha çok kolaylaştırır. Bir de eğer mutfağın en kirli noktalarını öğrendiyseniz temizlikten geri dönmek imkansızdır.

Devamını Oku

Genel Temizlik Ürünleri

Pencereler, masalar, halılar, çöp kutuları; fayans zemin, ev aletleri ve bulaşıkları olan bir mutfak; döşemeli mobilyalar, lambalar, parke zeminler, vb. içeren bir salon.

Devamını Oku

Endüstriyel Temizlik

Sanayi bölgelerindeki fabrika ve diğer imalathanelerdeki makineler, zamanla farklı kirlerin oluşmasına neden olmaktadır. Kirler, üretim sonrasında bazı sorunları beraberinde getirmektedir.

Devamını Oku

Banka Temizliği

Bankalar, gün içerisinde sürekli olarak müşteri ağırlayan kurumlardır. Her ne kadar banka ile ilgili hemen her türlü işlem artık online olarak gerçekleştirilebiliyor olsa da, özellikle internet kullanımı konusunda sıkıntı yaşayan belli bir yaş üzerindeki bireylerin bu kurumlara gitmesi kaçınılmazdır.

Devamını Oku

Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cepheleri zaman içerisinde kirlenir ve aşınır. Bu nedenle belirli aralıklar ile dış cephe temizliği yapılması gerekmektedir. Dış cephe temizliği ise binalarının dış cephe kaplamalarının türü göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen temizlik ve bakım işlemlerdir. Temizliği düzenli olarak gerçekleştirilen binalar, ilk günkü görünümlerini korur ve aşınma gibi problemler ile karşılaşılmaz.

Devamını Oku
Mutfak Temizliği Ürünleri
Mutfak temizliği insanın neredeyse bir gününü alan bir uğraştır. Her bir alanı, her bir aleti tek tek temizlemeniz gerekir.
Temizlik Hizmetleri
AKALİTE Grup Endüstriyel Temizlik Ürünleri Ve Ekipmanları, Kayseri genelinde tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir.
Güvenlik Hizmetleri
Profesyonel Temizlik Malzemeleri ve Temizlik Makinaları Satış ve Yedek Parça Temini

Hakkımızda

Temizlik Sektöründeki tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen Akalite Grup Endüstriyel Temizlik Ürünleri Ve Ekipmanları, genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri beklentilerini karşılayabilen profesyonel bir temizlik firmasıdır.

DEVAMI

50+

Mutlu Bina

500+

Daire Sakinleri

50+

Nitelikli Ekip

7+

Yıllık Tecrübe